Themes - Twenty Eleven - en to he_IL translation catalogue (126 entries)

note: Description of the theme
en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
he_IL: תבנית ברירת המחדל לשנת 2011 היא תבנית מתוחכמת, קלילה, ונוחה מאוד להתאמה אישית. בכמה לחיצות אפשר לשנות את תפריטי הניווט, תמונת הכותרת, או הרקע - ואף לשנות את הצבעים ואת סידור התכנים בעמוד. תבנית העמודים "חלון ראווה" מאפשרת להבליט פוסטים נבחרים בעמודים ייעודי, והווידג'ט "בר חלוף" מציג בצד את הפוסטים הקצרים שלך - הקישורים, ההערות, הציטוטים והסטטוסים, בהתאם לפורמט הפוסט. בפוסטים בהם יש תמונה ראשית, היא מוצגת במקום תמונת הכותרת, ופוסטים דביקים מקבלים תמונת כותרת גדולה במיוחד.

note: Template Name of the theme
en: Sidebar Template
he_IL: תבנית סרגל צד

note: Template Name of the theme
en: Showcase Template
he_IL: תבנית חלון ראווה

note: translators: %s: Tag title.
en: Tag Archives: %s
he_IL: ארכיון תגיות: %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: הבא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> הקודם

en: Meta
he_IL: כלים

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Recent Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

note: translators: %s: Post title.
en: Featuring: %s
he_IL: פוסטים נבחרים: %s

en: Featured Post
he_IL: פוסט ראשי

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
he_IL: לא נמצא תוצאות מתאימות, יש לנסות שוב עם מילות חיפוש אחרות.

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש: %s

en: Number of posts to show:
he_IL: כמות הפוסטים שיוצגו:

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
he_IL: % <span class="reply">תגובות &rarr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
he_IL: <span class="reply">תגובה אחת &larr;</span>

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
he_IL: <span class="reply">אין תגובות עדיין &larr;</span>

en: Ephemera
he_IL: בר חלוף

en: Twenty Eleven Ephemera
he_IL: בר חלוף

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
he_IL: ווידג'ט זה מציג את ההערות, הסטאטוסים, הציטוטים או הקישורים האחרון שפרסמת, לפי פורמט הפוסט

en: Layout
he_IL: פריסה

note: translators: %s: Theme name.
en: %s Theme Options
he_IL: אפשרויות תבנית %s

note: translators: %s: Link color.
en: Default color: %s
he_IL: הצבע המקורי: %s

en: Select a Color
he_IL: צבע

en: One-column, no sidebar
he_IL: עמודה אחת, בלי סרגל צדדי

en: Content on right
he_IL: תוכן מימין

en: Content on left
he_IL: תוכן משמאל

en: Dark
he_IL: צבעים כהים

en: Light
he_IL: צבעים בהירים

en: Overview
he_IL: סקירה

en: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Support</a>
he_IL: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">תמיכה</a>

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
he_IL: חשוב ללחוץ על "לשמור שינויים" בסוף, אחרת השינויים שעשית לא ישמרו.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
he_IL: <strong>סידור העמודים</strong>: אפשר לבחור את סידור העמודות בכל עמוד באתר - התוכן מימין והסרגל הצדדי משמאלו, התוכן משמאל והסרגל הצדדי מימינו, או להסתיר לגמרי את הסרגל הצדדי ולהציג רק עמודת תוכן אחת במרכז.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
he_IL: <strong>צבע קישורים</strong>: את צבע הקישורים אפשר לבחור מתוך גלגל צבעים על ידי לחיצה על הכפתור "בחר צבע", או להזין את קוד ה-Hex של הצבע בשדה שליד.

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
he_IL: <strong>ערכת צבעים</strong>: אפשר לבחור מבין שתי ערכות צבעים - "בהיר", עם רקע בהיר וטקסט כהה, או "כהה", עם רקע כהה וטקסט בהיר.

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
he_IL: תבניות מסוימות מציעות אפשרויות מיוחדות להתאמה אישית בעמוד אפשרויות עיצוב. האפשרויות בעמוד זה ייחודיות לתבנית הנוכחית, ולא יפעלו בתבניות אחרות. התבנית הנוכחית שלך, Twenty Eleven, כוללת את האפשרויות הבאות:

en: Theme Options
he_IL: אפשרויות

en: Default Layout
he_IL: סידור העמודים

en: Link Color
he_IL: צבע הקישורים

en: Color Scheme
he_IL: ערכת צבעים

note: translators: 1: Time, 2: Date, 3: Image permalink, 4: Image width, 5: Image height, 6: Parent permalink, 7: Parent post title, 8: Parent post title.
en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
he_IL: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">פורסם</span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> ב <a href="%3$s" title="תמונה בגודל מלא">%4$s &times; %5$s</a> ב<a href="%6$s" title="חזרה אל %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Next &rarr;
he_IL: תמונה הבאה

en: &larr; Previous
he_IL: תמונה קודמת

en: Image navigation
he_IL: ניווט בתמונות

en: Skip to secondary content
he_IL: לדלג לתוכן המשני

en: Skip to primary content
he_IL: לדלג לתוכן

en: Main menu
he_IL: תפריט ראשי

note: translators: %s: Page number.
en: Page %s
he_IL: עמוד %s

note: translators: 1: The permalink, 2: Time, 3: Date and time, 4: Date and time, 5: Author posts, 6: Author post link text, 7: Author display name.
en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
he_IL: <span class="sep">פורסם בתאריך </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> על ידי </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: Reply <span>&darr;</span>
he_IL: להגיב <span>&darr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: תגובתך ממתינה לאישור.

note: translators: 1: Date, 2: Time.
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

note: translators: 1: Comment author, 2: Date and time.
en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
he_IL: מאת %1$s בתאריך %2$s<span class="says">:&rlm;</span>

en: Pingback:
he_IL: פינגבאק:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: פוסטים חדשים יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> פוסטים ישנים יותר

en: Post navigation
he_IL: ניווט בפוסטים

en: Footer Area Three
he_IL: עמודה שלישית בפוטר

en: Footer Area Two
he_IL: עמודה שניה בפוטר

en: An optional widget area for your site footer
he_IL: הפוטר של Twenty Eleven מחולק לשלוש עמודות - אפשר להוסיף ווידג'טים לכל אחת מהעמודות בנפרד

en: Footer Area One
he_IL: עמודה ראשונה בפוטר

en: The sidebar for the optional Showcase Template
he_IL: אזור וידג'טים אופציונאלי לעמודים עם התבנית "חלון ראווה"

en: Showcase Sidebar
he_IL: סרגל צדדי בעמודי חלון ראווה

en: Main Sidebar
he_IL: סרגל צדדי ראשי

note: translators: Header image description.
en: Hanoi Plant
he_IL: עץ האנוי

note: translators: Header image description.
en: Willow
he_IL: ערבה

note: translators: Header image description.
en: Lanterns
he_IL: פנסים

note: translators: Header image description.
en: Chessboard
he_IL: לוח שחמט

note: translators: Header image description.
en: Pine Cone
he_IL: אצטרובל

note: translators: Header image description.
en: Trolley
he_IL: חשמלית

note: translators: Header image description.
en: Shore
he_IL: חוף ים

note: translators: Header image description.
en: Wheel
he_IL: גלגל

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
he_IL: פועל על %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
he_IL: מערכת אישית וחופשית לניהול אתרים עצמאיים

en: Featured
he_IL: פוסט נבחר

en: Status
he_IL: מצב

note: translators: %s: Author name.
en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: להציג את כל הפוסטים מאת %s&rlm; <span class="meta-nav">&larr;</span>

note: translators: 1: Categories list, 2: Tag list, 3: Permalink, 4: Post title, 5: Author name, 6: Author URL.
en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he_IL: מאת <a href="%6$s">%5$s</a>. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה <a href="%3$s" title="קישור ישיר לפוסט %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

note: translators: 1: Categories list, 2: Tag list, 3: Permalink, 4: Post title, 5: Author name, 6: Author URL.
en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he_IL: פוסט זה פורסם בקטגוריה %1$s, מאת <a href="%6$s">%5$s</a>. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה <a href="%3$s" title="קישור ישיר לפוסט %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

note: translators: 1: Categories list, 2: Tag list, 3: Permalink, 4: Post title, 5: Author name, 6: Author URL.
en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he_IL: פוסט זה פורסם בקטגוריה %1$s, עם התגיות %2$s, מאת <a href="%6$s">%5$s</a>. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה <a href="%3$s" title="קישור ישיר לפוסט %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Link
he_IL: קישור

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s
he_IL: כל הפוסטים מאת %s&rlm;

note: translators: 1: The permalink, 2: Date and time, 3: Date and time, 4: Author link, 5: Author link title, 6: Author display name.
en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
he_IL: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> מאת </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: Image
he_IL: תמונה

note: translators: 1: CSS classes, 2: List of tags. translators: 1: CSS classes, 2: Tag list.
en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
he_IL: <span class="%1$s">עם התגים</span> %2$s

note: translators: 1: CSS classes, 2: List of categories. translators: 1: CSS classes, 2: Category list.
en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
he_IL: <span class="%1$s">פורסם בקטגוריה</span> %2$s

note: translators: %s: Post title.
en: Permalink to %s
he_IL: קישור קבוע לפוסט %s

note: translators: 1: Link attributes, 2: Number of photos.
en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
he_IL[0]: גלריה זו מכילה <a %1$s>תמונה אחת</a>
he_IL[1]: גלריה זו מכילה <a %1$s>%2$s תמונות</a>

en: Gallery
he_IL: גלריה

note: translators: 1: Category list, 3: Post permalink, 4: Post title.
en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he_IL: פורסם בקטגוריה %1$s. אפשר להגיע לכאן <a href="%3$s" title="קישור ישיר %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

note: translators: 1: Category list, 2: Tag list, 3: Post permalink, 4: Post title.
en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
he_IL: פורסם בקטגוריה %1$s, עם התגים %2$s. אפשר להגיע לכאן <a href="%3$s" title="קישור ישיר %4$s" rel="bookmark">עם קישור ישיר</a>.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: <b>%</b> Replies
he_IL: <b>%</b> תגובות

en: <b>1</b> Reply
he_IL: תגובה <b>אחת</b>

en: Leave a reply
he_IL: כתיבת תגובה

en: Pages:
he_IL: :עמודים

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Reply
he_IL: להגיב

en: Aside
he_IL: הערה

en: Comments are closed.
he_IL: סגור לתגובות.

en: Newer Comments &rarr;
he_IL: תגובות חדשות יותר &larr;

en: &larr; Older Comments
he_IL: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בתגובות

note: translators: %1$s: The number of comments. %2$s: The post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he_IL[0]: תגובה %1$s בנושא &ldquo;%2$s&rdquo;
he_IL[1]: %1$s תגובות בנושא &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: זהו פוסט מוגן - נדרשת סיסמה כדי לקרוא את התגובות.

note: translators: %s: �ategory title.
en: Category Archives: %s
he_IL: ארכיון הקטגוריה: %s

note: translators: %s: Author name. translators: Author display name.
en: About %s
he_IL: אודות %s

note: translators: %s: Author display name.
en: Author Archives: %s
he_IL: ארכיון פוסטים מאת: %s&rlm;

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
he_IL: ביקשת להציג פוסטים מהארכיון, אבל אין פוסטים בארכיון שביקשת לראות. אם רצית פוסט מסויים, אפשר לנסות לחפש אותו.

en: Nothing Found
he_IL: לא נמצא

en: Blog Archives
he_IL: ארכיון הבלוג

note: translators: %s: Date.
en: Yearly Archives: %s
he_IL: ארכיון שנתי: %s

note: translators: %s: Date.
en: Monthly Archives: %s
he_IL: ארכיון חודשי: %s

note: translators: %s: Date.
en: Daily Archives: %s
he_IL: ארכיון יומי: %s

note: translators: %1$s: Smilie.
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
he_IL: כדאי לחפש בארכיון החודשי. %1$s

en: Most Used Categories
he_IL: קטגוריות בולטות

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
he_IL: הפריט שחיפשת לא נמצא, ניתן להשתמש בחיפוש או להיעזר בקישור למטה.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
he_IL: זה קצת מביך, לא?

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
he_IL: https://he.wordpress.org/

note: Author of the theme
en: the WordPress team
he_IL: צוות וורדפרס

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentyeleven/
he_IL: https://he.wordpress.org/themes/twentyeleven/
