Plugins - Jetpack Social - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (357 entries)

en: Name of the notice to dismiss
he_IL: שם ההערה לביטול

en: Display name of the connected account
he_IL: להציג את השם של החשבון המחובר

en: Seamless WordPress editor Integration
he_IL: אינטגרציה חלקה עם העורך של WordPress

en: Refine the tone and content to your liking
he_IL: לשפר את הטון ואת התוכן לפי טעמך

en: Generate text, tables, and lists
he_IL: ליצור טקסט, טבלאות ורשימות

en: Artificial intelligence chatbot
he_IL: צ'אטבוט של בינה מלאכותית

en: Jetpack AI Assistant brings the power of AI right into your WordPress editor, letting your content creation soar to new heights.
he_IL: השירות של Jetpack AI Assistant מאפשר לך להשתמש בעוצמה של הבינה המלאכותית ישירות בעורך של WordPress כדי ליצור תוכן במהירות רבה יותר.

en: Experimental tool to add AI to your editor
he_IL: כלי ניסיוני להוספת בינה מלאכותית לעורך

en: <p>Paid customers get dedicated email support from our world-class Happiness Engineers to help with any issue.</p>
    						 <p>All other questions are handled by our team as quickly as we are able to go through the WordPress support forum.</p>
he_IL: <p>לקוחות משלמים מקבלים תמיכה ייעודית באימייל על ידי נציגי תמיכה מומחים שישמחו לסייע בפתרון כל בעיה.</p>
    						 <p>הצוות שלנו מטפל בכל השאלות האחרות ברגע שאפשר דרך פורום התמיכה של WordPress.</p>

en: Dedicated email support
he_IL: תמיכה ייעודית באימייל

en: Deliver images from Jetpack's Content Delivery Network. Automatically resizes your images to an appropriate size, converts them to modern efficient formats like WebP, and serves them from a worldwide network of servers.
he_IL: לשלוח תמונות מרשת התוכן הגלובלית (CDN) של Jetpack. משנה את גודל התמונות שלך באופן אוטומטי לגודל המתאים, ממיר אותן לפורמטים מודרניים יעילים כמו WebP ומאחסן אותן ברשת כלל עולמית של שרתים.

en: Image CDN
he_IL: CDN לתמונות

en: Discover and fix images with a suboptimal resolution, aspect ratio, or file size, improving user experience and page speed.
he_IL: אפשר לגלות ולתקן תמונות עם רזולוציה, יחס גובה-רוחב או גודל קובץ שאינם אופטימליים כדי לשפר את חוויית המשתמש ומהירות העמוד.

en: Image guide
he_IL: מדריך לתמונות

en: Improve page loading speed by only loading images when they are required.
he_IL: שיפור המהירות של טעינת העמודים על ידי טעינה של התמונות רק כאשר הן נדרשות.

en: Lazy image loading
he_IL: טעינת תמונות עצלה

en: Run non-essential JavaScript after the page has loaded so that styles and images can load more quickly.
he_IL: להפעיל רכיבי JavaScripts שאינם חיוניים לאחר שהעמוד נטען, כדי שניתן יהיה לטעון את הסגנונות והתמונות מהר יותר.

en: Defer non-essential JavaScript
he_IL: לדחות רכיבי Javascript שאינם חיוניים

en: <p>It’s essential to regenerate Critical CSS to optimize your site speed whenever your HTML or CSS structure changes. Being on top of this can be tedious and time-consuming.</p>
    								 <p>Boost’s cloud service can automatically detect when your site needs the Critical CSS regenerated, and perform this function behind the scenes without requiring you to monitor it manually.</p>
he_IL: <p>חשוב ליצור מחדש CSS קריטי כדי לשפר את מהירות האתר שלך בכל פעם שמבנה ה-CSS או ה-HTML משתנה. לשלוט בזה יכול להיות מייגע ולגלות זמן רב.</p>
    								 <p>שירות הענן של Boost יכול לזהות באופן אוטומטי מתי האתר שלך צריך יצירה מחדש של CSS קריטי, ולבצע את הפונקציה הזאת מאחורי הקלעים בלי לחייב אותך לעקוב אחריה באופן ידני.</p>

en: Automatic Critical CSS regeneration
he_IL: יצירה מחדש של CSS קריטי באופן אוטומטי

en: Automatically updated
he_IL: עודכן אוטומטית

en: <p>To enhance the speed of your site, with this plan you will need to optimize CSS by using the Manual Critical CSS generation feature whenever you:</p>
    								<ul>
    									<li>Make theme changes.</li>
    									<li>Write a new post/page.</li>
    									<li>Edit a post/page.</li>
    									<li>Activate, deactivate, or update plugins that impact your site layout or HTML structure.</li>
    									<li>Change settings of plugins that impact your site layout or HTML structure.</li>
    									<li>Upgrade your WordPress version if the new release includes core CSS changes.</li>
    								</ul>
he_IL: <p>כדי להגדיל את מהירות האתר שלך, עם תוכנית זו יהיה עליך למטב את CSS על ידי שימוש בכלי ליצירת CSS קריטי ידני בכל פעם שנדרש:</p>
    								<ul>
    									<li>לשמור את שינויים בערכת העיצוב.</li>
    									<li>לכתוב פוסט/עמוד חדש.</li>
    									<li>לערוך פוסט/עמוד.</li>
    									<li>להפעיל, לכבות או לעדכן תוספים שמשפיעים על פריסת האתר או מבנה ה-HTML שלך.</li>
    									<li>לשנות את ההגדרות של תוספים שמשפיעים על פריסת האתר או מבנה ה-HTML שלך.</li>
    									<li>לשדרג את גרסת WordPress אם המהדורה החדשה כוללת שינויי ליבה של CSS.</li>
    								</ul>

en: Manual Critical CSS regeneration
he_IL: יצירה מחדש של CSS קריטי באופן ידני

en: Must be done manually
he_IL: נדרש לבצע באופן ידני

en: Move important styling information to the start of the page, which helps pages display your content sooner, so your users don’t have to wait for the entire page to load. Commonly referred to as Critical CSS.
he_IL: יש להעביר פרטי סגנון חשובים לתחילת העמוד, דבר שיעזור לעמודים להציג את התוכן שלך מוקדם יותר, כך שהמשתמשים שלך לא יצטרכו לחכות שכל העמוד ייטען. נקרא לעיתים קרובות CSS קריטי.

en: Optimize CSS Loading
he_IL: טוען מיטוב CSS

en: The easiest speed optimization plugin for WordPress
he_IL: התוסף הפשוט ביותר למיטוב המהירות ב-WordPress

en: Severity labels
he_IL: תוויות חומרה

en: One-click auto fixes
he_IL: תיקונים אוטומטיים בלחיצה אחת

en: Access to scan on Cloud
he_IL: גישה לסריקה בענן

en: Automatic protection and rule updates
he_IL: הגנה ועדכוני כללים באופן אוטומטי

en: Manual rules only
he_IL: כללים באופן ידני בלבד

en: Web Application Firewall
he_IL: חומת אש של אפליקציות אינטרנט

en: Plus on-demand manual scans
he_IL: ובנוסף, סריקות באופן ידני לפי דרישה

en: Daily automated scans
he_IL: סריקות אוטומטיות יומיות

en: Line by line malware scanning
he_IL: סריקה לאיתור תוכנות זדוניות לפי כל שורה

en: Check items against database
he_IL: בדיקת פריטים מול בסיס נתונים

en: Scan for threats and vulnerabilities
he_IL: סריקת האתר לאיתור איומים ופגיעויות

en: Brute force protection
he_IL: הגנה מפני ניחוש סיסמה

en: Notifications
he_IL: עדכונים

[ctx: Starter Product Feature]
en: Comment & form spam protection
he_IL: הגנה מפני תגובות זבל בתגובות ובטפסים

[ctx: Starter Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
he_IL: תיקונים בלחיצה אחת לרוב האיומים

[ctx: Starter Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 1GB storage
he_IL: גיבויים בזמן אמת לענן עם שטח אחסון של ‎1 GB‎

en: Essential security tools: real-time backups and comment spam protection.
he_IL: כלי אבטחה חיוניים: גיבויים בזמן אמת והגנה מפני תגובות זבל.

en: This product does not have a standalone plugin to install
he_IL: למוצר הזה אין תוסף יחיד שניתן להתקין

en: The template slug
he_IL: מזהה לכתובת של התבנית

en: The URL of the background image to use when generating the social image.
he_IL: כתובת ה-URL של תמונת הרקע לשימוש בעת יצירת התמונה לרשתות החברתיות.

en: The text to be used to generate the image.
he_IL: הטקסט לשימוש ביצירת התמונה.

en: The default settings for a new generated image.
he_IL: ההגדרות בברירת מחדל לתמונה חדשה שנוצרה.

en: Whether or not Social Image Generator is enabled.
he_IL: אם הכלי ליצירת תמונה לרשתות החברתיות מופעל או לא.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאות לגשת לנקודת קצה זו.

en: Something went wrong. Please try again.
he_IL: משהו השתבש. יש לנסות שוב.

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
he_IL: מצטערים, משהו השתבש בחיבור שלך ל-Jetpack.

en: Whether or not the post has already been shared.
he_IL: האם הפוסט כבר שותף או לא שותף.

[ctx: Jetpack product name]
en: Security
he_IL: אבטחה

note: translators: %s: link to find out more about the plan, and potentially upgrade.
en: <a href="%s" target="_blank">More about Jetpack Social</a>
he_IL: <a href="%s" target="_blank">למידע נוסף על Jetpack Social</a>

en: Comprehensive site security, including VaultPress Backup, Scan, and Akismet Anti-spam.
he_IL: אבטחת אתרים מקיפה, כולל סריקה וגיבוי באמצעות VaultPress Backup ומניעת תגובות זבל באמצעות Akismet Anti-spam.

en: Post options related to Jetpack Social.
he_IL: אפשרויות פרסום שקשורות ל-Jetpack Social.

note: translators: %s is the link to the connections page in Calypso
en: One of your social connections is broken. Reconnect it on the <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">connection management</a> page. | Some of your social connections are broken. Reconnect them on the <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">connection management</a> page.
he_IL[0]: אחד מהחיבורים שלך לרשתות החברתיות לא תקין. ניתן לבצע חיבור מחדש בעמוד <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">ניהול חיבורים</a>.
he_IL[1]: חלק מהחיבורים שלך לרשתות החברתיות לא תקינים. ניתן לבצע חיבור מחדש בעמוד <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">ניהול חיבורים</a>.

en: Array of external connection IDs to skip sharing.
he_IL: מערך מזהים של חיבור חיצוני לדילוג על השיתוף.

en: The message to share.
he_IL: ההודעה לשיתוף.

note: translators: %1$d: number of shares remaining, %2$s: link to upgrade the plan.
en: You currently have %1$d share remaining. <a href="%2$s" target="_blank">Upgrade</a> to get more. | You currently have %1$d shares remaining. <a href="%2$s" target="_blank">Upgrade</a> to get more.
he_IL[0]: כרגע נותר לך שיתוף ⁦%1$d⁩. יש <a href="%2$s" target="_blank">לשדרג</a> לאפשרויות נוספות.
he_IL[1]: כרגע נותרו לך ⁦%1$d⁩ שיתופים. יש <a href="%2$s" target="_blank">לשדרג</a> לאפשרויות נוספות.

en: Jetpack Social Settings
he_IL: הגדרות של Jetpack Social

en: Unique identifier for the Jetpack Social connection
he_IL: מזהה ייחודי לשירות של Jetpack Social

en: Alphanumeric identifier for the Jetpack Social service
he_IL: מזהה אלפאנומרי לשירות של Jetpack Social

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: * Subject to your usage and storage limit.
he_IL: * מותנה בשימוש ובמגבלת האחסון שלך.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
he_IL: כל אתר Jetpack צריך לפחות מנהל מערכת אחד מחובר כדי שהתכונות יעבדו כראוי. יש להתחבר לחשבון שלך ב-WordPress.com באמצעות הכפתור בהמשך. לאחר ההתחברות, ניתן לרענן את העמוד הזה כדי להציג את האפשרות לשינוי הבעלות על החיבור.

note: translators: URL to Jetpack support doc regarding the primary user.
en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
he_IL: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>למידע נוסף</a> לגבי בעלות על חיבור ומה יהיה הנזק אם לא תהיה לך בעלות.

note: translators: URL to contact Jetpack support.
en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
he_IL: כמו תמיד, אפשר <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו</a> אם יש לך שאלות.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
he_IL: אפשר לבחור אם להעביר את הבעלות על החיבור לאחד ממנהלי מערכת שכבר מחוברים:

en: Set new connection owner
he_IL: הגדרת בעלות חדשה על החיבור

en: Important notice about your Jetpack connection:
he_IL: הודעה חשובה לגבי החיבור שלך ל-Jetpack:

note: translators: WordPress User, if available.
en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
he_IL: אזהרה! מחיקת הבעלות על החיבור ל-Jetpack ‏(%s) עבור אתר זה עשויה לגרום לאחת מתכונות של Jetpack להפסיק לעבוד אצלך.

en: Activating
he_IL: מפעיל

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
he_IL: שירות חדש בחינם: הצגת תעריפי המשלוחים של USPS עבור החנות שלך! הטבה נוספת: הדפסת תוויות משלוח ישירות ב-WooCommerce.

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
he_IL: שירות חדש בחינם: הצגת תעריפי המשלוחים של Canada Post עבור החנות שלך!

en: Success!
he_IL: הצליח!

en: Activated
he_IL: הופעל

en: Connect to WordPress.com
he_IL: התחבר אל WordPress.com

note: translators: %s is the product name. e.g. Jetpack Search.
en: Your plan does not support %s.
he_IL: התוכנית שלך לא תומכת בשירות של %s.

en: Reach your audience on social media
he_IL: להגיע לקהל שלך ברשתות החברתיות

en: Promote your content on social media by automatically publishing when you publish on your site.
he_IL: ניתן לקדם את התוכן של ברשתות החברתיות באמצעות פרסום אוטומטי ברשתות החברתיות בעת הפרסום באתר שלך.

en: Post to social networks
he_IL: פרסום ברשתות החברתיות

en: Schedule publishing
he_IL: תזמון מועד לפרסום

en: Supports the major social networks
he_IL: תמיכה ברשתות החברתיות הנפוצות

[ctx: Scan Product Feature]
en: Access to latest Firewall rules
he_IL: לגשת לכללי חומת האש העדכניים ביותר

en: Protect your site and scan for security vulnerabilities listed in our database.
he_IL: להגן על האתר שלך ולסרוק נקודות תורפה באבטחה הרשומות בבסיס הנתונים שלנו.

en: Over 20,000 listed vulnerabilities
he_IL: מעל 20,000 נקודות תורפה רשומות

en: Daily automatic scans
he_IL: סריקות יומית באופן אוטומטי

en: Check plugin and theme version status
he_IL: לבדוק את המצב של התוסף והגרסה של ערכת עיצוב

en: Easy to navigate and use
he_IL: ניווט ושימוש קל

en: My Jetpack dashboard
he_IL: לוח הבקרה שלי ב-Jetpack

en: Activation failed. Plugin is not installed
he_IL: ההפעלה נכשלה. התוסף לא מותקן

en: Jetpack Extras
he_IL: תוספות של Jetpack

en: Unable to fetch the products list from WordPress.com
he_IL: אין אפשרות להביא את רשימת המוצרים מ-WordPress.com

en: All of your contacts in one place. Build better relationships with your customers and clients.
he_IL: כל אנשי הקשר שלך במקום אחד. לבנות מערכת יחסים חזקה יותר עם הלקוחות שלך.

en: Manage unlimited contacts
he_IL: לנהל אנשי קשר ללא הגבלה

en: Manage billing and create invoices
he_IL: לנהל חיובים וליצור חשבוניות

en: Fully integrated with WordPress & WooCommerce
he_IL: משולב באופן מלא עם WordPress ו-WooCommerce

en: Infinitely customizable with integrations and extensions
he_IL: ניתן להתאמה אישית ללא הגבלה עם שילובים והרחבות

[ctx: Security Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 10GB storage
he_IL: גיבויים בזמן אמת לענן עם שטח אחסון של ‎10 GB‎

[ctx: Security Product Feature]
en: Automated real-time malware scan
he_IL: סריקה אוטומטית בזמן אמת לאיתור תוכנות זדוניות

[ctx: Security Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
he_IL: תיקונים בלחיצה אחת לרוב האיומים

[ctx: Security Product Feature]
en: Comment & form spam protection
he_IL: הגנה מפני תגובות זבל בתגובות ובטפסים

en: Jetpack Boost gives your site the same performance advantages as the world’s leading websites, no developer required.
he_IL: השירות של Jetpack Boost מעניק לאתר שלך את אותם יתרונות לביצועים שמהם נהנים האתרים המובילים בעולם, ללא צורך בעבודה של מפתחים.

en: Check your site performance
he_IL: לבדוק את הביצועים של האתר שלך

en: Enable improvements in one click
he_IL: להפעיל את השיפורים בלחיצה אחת

en: Standalone free plugin for those focused on speed
he_IL: תוסף חינמי שניתן להורדה בנפרד לבעלי אתרים שמתמקדים בביצועים מהירים

en: Instant search and indexing
he_IL: חיפוש ורישום בארכיון באופן מיידי

en: Powerful filtering
he_IL: סינון עוצמתי

en: Spelling correction
he_IL: תיקון איות

en: The product class handler is not implemented
he_IL: המטפל בסיווג המוצר לא יושם

en: Error activating Jetpack plugin
he_IL: שגיאה בהפעלת תוסף Jetpack

en: Error activating Jetpack module
he_IL: שגיאה בהפעלת מודול Jetpack

en: Product slug
he_IL: מזהה כתובת של מוצר

en: Production action to execute
he_IL: פעולת הפקה לביצוע

en: Stop comment and form spam
he_IL: למנוע תגובות זבל וספאם בטפסים

en: Save every change
he_IL: לשמור את כל השינויים

en: Connect with your people
he_IL: להתחבר לאנשים שלך

en: Basic tools for a successful site
he_IL: כלים בסיסיים לאתר מוצלח

en: Extras
he_IL: תוספות

en: Stay one step ahead of threats
he_IL: להישאר תמיד מעבר להישג ידם של איומי אבטחה

en: Help them find what they need
he_IL: עזור להם למצוא את מה שהם צריכים

en: High quality, ad-free video
he_IL: וידאו באיכות גבוהה ללא פרסומות

en: The product argument must be a string.
he_IL: הארגומנט של המוצר חייב להיות מחרוזת.

note: translators: 1: wp_default_scripts. 2: Name of the domain being aliased.
en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
he_IL: יש לרשום כינויים של Textdomain לפני רכיב ה-Hook של ⁦%1$s⁩. ההודעה הזאת הופעלה על ידי הדומיין ⁦%2$s⁩.

en: The required "nonce" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "nonce" הנדרש חסר.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
he_IL: אם להמיר שדות טקסט ל-latin1 בחישוב 'checksum'.

en: Column mappings
he_IL: מיפוי טורים

en: Number of histogram buckets.
he_IL: מספר הסלים בהיסטוגרמה.

en: Start ID for the histogram
he_IL: מזהה התחלה להיסטוגרמה

en: End ID for the histogram
he_IL: מזהה סיום להיסטוגרמה

en: Strip non-ascii characters?
he_IL: האם להוריד תווים שאינם ascii?

en: Shared Salt to use when generating checksum
he_IL: מלח (Salt) משותף לשימוש בעת יצירת סיכום ביקורת

en: Should only range endges be returned
he_IL: צריך להחזיר טווח שוליים בלבד

en: Do we want the checksum or object ids.
he_IL: האם אנחנו רוצים את סיכום הביקורת או מזהיי אובייקטים.

en: No valid event name or type.
he_IL: לא נמצאו סוגים או שמות חוקיים לאירוע.

en: Jetpack doesn't have a connected owner.
he_IL: ל-Jetpack אין בעלים מחוברים.

en: License attach request failed.
he_IL: הבקשה לצרף את הרישיון נכשלה.

en: Failed to attach your Jetpack license(s). Please try reconnecting Jetpack.
he_IL: צירוף הרישיונות של Jetpack נכשל. יש לנסות לחבר את Jetpack מחדש.

note: translators: %s is a comma-separated list of license keys.
en: The following Jetpack licenses are invalid, already in use, or revoked: %s
he_IL: הרישיונות הבאים של Jetpack לא חוקיים, נמצאים כבר בשימוש או בוטלו: %s

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
he_IL: הסיסמה שלך חלשה מדי: נראה שהוספת מידע אישי שקל לנחש. אנחנו ממליצים לנסות שילוב ייחודי יותר.

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
he_IL: הסנכרון בוטל מאחר שחסרה סביבת IXR.

en: Data Modules that should be included in Full Sync
he_IL: מודולי נתונים שיש לכלול בסנכרון מלא

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
he_IL: מזהיי משתמש שיש לכלול בסנכרון מלא או 'התחלתי'

en: Post IDs to include in Full Sync
he_IL: מזהיי פוסטים שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Comment IDs to include in Full Sync
he_IL: מזהיי תגובות שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
he_IL: רשימה המופרדת בפסיקים של שדות נוספים שיש לכלול במצב.

en: New Sync health status
he_IL: מצב חדש של תקינות הסנכרון

en: Name of Sync module
he_IL: שם מודול הסנכרון

en: Object Type
he_IL: סוג אובייקט

en: Objects Identifiers
he_IL: מזהיי אובייקטים

en: Name of Sync queue.
he_IL: שם תור הסנכרון.

en: Name of Sync module.
he_IL: שם מודול הסנכרון.

en: Size of batches
he_IL: גודל האצוות

note: translators: "%s" is the name of a paramter. It can be either "secret_1" or "state".
en: The required "%s" parameter is malformed.
he_IL: הפרמטר "%s" הנדרש לא תקין.

en: Verification secrets not found
he_IL: קודי האימות הסודיים לא נמצאו

en: Verification took too long
he_IL: האימות ארך זמן רב מדי

en: Verification secrets are empty
he_IL: הקודים הסודיים לאימות ריקים

en: Verification secrets are incomplete
he_IL: הקודים הסודיים לאימות לא שלמים

en: Secret mismatch
he_IL: אי התאמה של קוד סודי

en: No user tokens found
he_IL: לא נמצא אסימון למשתמש

en: No primary user defined
he_IL: לא הוגדר משתמש ראשי

note: translators: %s is the user ID.
en: No token for user %d
he_IL: אין אסימון למשתמש %d

note: translators: %s is the user ID.
en: Token for user %d is malformed
he_IL: המבנה של האסימון למשתמש %d לא תקין

note: translators: %1$d is the ID of the requested user. %2$d is the user ID found in the token.
en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
he_IL: הבקשה של user_id ⁦%1$d⁩ לא תואמת לאסימון user_id %2$d

en: No blog token found
he_IL: לא נמצא אסימון לבלוג

note: translators: %d is the user ID.
en: Invalid token for user %d
he_IL: אסימון לא חוקי למשתמש %d

en: Invalid blog token
he_IL: אסימון לא חוקי לבלוג

note: translators: %s is the full datetime of the last heart beat e.g. 2020-01-01 12:21:23
en: Last heartbeat sent at: %s
he_IL: פעימת הלב האחרונה נרשמה במועד: %s

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
he_IL: ל-Jetpack הייתה בעיה בשמירה של האפשרויות (cannot_save_secrets). אנחנו מציעים ליצור קשר עם ספקית האחסון שלך ולבקש עזרה בבדיקה אם ניתן לערוך את טבלת האפשרויות באתר שלך.

en: Invalid Registration State
he_IL: מצב רישום לא חוקי

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
he_IL: לא ניתן להפעיל את השיטה הזאת עד שהאפשרות Jetpack Config תוגדר

en: The request method is missing.
he_IL: שיטת הבקשה חסרה.

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
he_IL: ההגדרה לערך 'false' תפעיל את תהליך ההתנקות של האתר.

en: The isActive argument should be set to false.
he_IL: יש להגדיר את הארגומנט 'isActive' לערך 'false'.

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
he_IL: מציין היכן פעולת הרישום הופעלה לצורך מעקב/פילוח

en: The registration nonce
he_IL: מפתח ה-nonce של הרישום

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
he_IL: ה-URI של עמוד המנהל שאליו יש להפנות את המשתמש לאחר תהליך ההתחברות

en: Indicates from what plugin the request is coming from
he_IL: הנתון מציין מאיזה תוסף הבקשה הגיעה

en: New user token
he_IL: אסימון משתמש חדש

en: Is connection owner
he_IL: בעלי החיבור

en: New owner
he_IL: בעלים חדשים

en: Invalid user token is provided
he_IL: ניתן אסימון משתמש לא תקף

en: Invalid user id is provided
he_IL: ניתן מזהה משתמש לא תקף

en: Site is not connected
he_IL: האתר לא מחובר

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
he_IL: לא ניתן היה לנתק את האתר כי נראה שהוא כבר מנותק.

note: translators: %s is the script handle.
en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
he_IL: קובץ ה-Script "%s" תלוי בנתון wp-i18n אבל לא מציין את "textdomain"

en: You are not allowed to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע את הפעולה הזו.

note: translators: %1$s is a PHP class name.
en: Unable to load class %1$s. Please add the package that contains it using composer and make sure you are requiring the Jetpack autoloader
he_IL: אין אפשרות להעלות את הסיווג ⁦%1$s⁩. עליך להוסיף חבילה שמכילה את הסיווג באמצעות מחבר ולוודא שדרשת את הטוען האוטומטי של Jetpack

en: Blog is already registered
he_IL: הבלוג כבר רשום

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
he_IL: נראה שהחיבור שלך ל-WordPress.com לא תקין. אם יש בעיות בשימוש, כדאי להתחבר מחדש.

en: New owner is same as existing owner
he_IL: הבעלים החדשים זהים למשתמש הקיים

[ctx: Backup Product Feature]
en: 30-day archive & activity log*
he_IL: ארכיון ויומן פעילות ל-30 ימים*

[ctx: Backup Product Feature]
en: Real-time cloud backups
he_IL: גיבויים בזמן אמת לענן

en: Missing parameter "last_detached_count".
he_IL: פרמטר חסר של "last_detached_count".

note: translators: %s: The literal parameter name. Should not be translated.
en: %s must be a non-negative integer.
he_IL: %s חייב להיות מספר שלם לא שלילי.

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: 1TB of storage
he_IL: שטח אחסון בנפח של ‎1 TB

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Built into WordPress editor
he_IL: מובנה בעורך של WordPress

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Unlimited users
he_IL: משתמשים ללא הגבלה

en: Help your site visitors find answers instantly so they keep reading and buying. Great for sites with a lot of content.
he_IL: באפשרותך לעזור למבקרים באתר שלך למצוא תשובות באופן מיידי כדי שימשיכו לקרוא ולקנות בו. מומלץ לאתרים עם המון תוכן.

en: Save time and get better responses by automatically blocking spam from your comments and forms.
he_IL: אפשר לחסוך זמן ולקבל תגובות טובות יותר על ידי חסימה אוטומטית של תגובות זבל מהתגובות ומהטפסים באתר.

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Comment and form spam protection
he_IL: הגנה מפני תגובות זבל בתגובות ובטפסים

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Block spam without CAPTCHAs
he_IL: לחסום תגובות זבל ללא שימוש ב-CAPTCHA

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Advanced stats
he_IL: נתונים סטטיסטיים מתקדמים

en: Whether or not the Share Post feature is enabled.
he_IL: האם האפשרות של שיתוף הפוסט מופעלת או לא.

en: Never lose a word, image, page, or time worrying about your site with automated backups & one-click restores.
he_IL: בזכות גיבויים אוטומטיים ושחזורים בלחיצה אחת, כל המילים, התמונות והעמודים שלך תמיד נשמרים ואין צורך לדאוג שהאתר תקין.

[ctx: Backup Product Feature]
en: One-click restores
he_IL: שחזורים בלחיצה אחת

[ctx: Backup Product Feature]
en: 10GB of backup storage
he_IL: שטח אחסון לגיבוי של 10‎ GB

en: Automatic scanning and one-click fixes keep your site one step ahead of security threats and malware.
he_IL: הודות לסריקות אוטומטיות ולתיקונים בלחיצה אחת, האתר שלך תמיד נמצא מעבר להישג ידם של איומי אבטחה ותוכנות זדוניות.

[ctx: Scan Product Feature]
en: Automated daily scanning
he_IL: סריקה אוטומטית יומית

[ctx: Scan Product Feature]
en: One-click fixes for most issues
he_IL: פתרונות בלחיצה אחת לרוב הבעיות

[ctx: Scan Product Feature]
en: Instant email notifications
he_IL: התראות מיידיות באימייל

en: Secure and speed up your site for free with Jetpack's powerful WordPress tools.
he_IL: לאבטח ולהאיץ את האתר בחינם עם כלי העבודה העוצמתיים של Jetpack ב-WordPress.

en: Measure your impact with beautiful stats
he_IL: למדוד את ההשפעה עם נתונים סטטיסטיים שמוצגים בצורה יפה

en: Speed up your site with optimized images
he_IL: להגביר את מהירות האתר עם תמונות ממוטבות

en: Protect your site against bot attacks
he_IL: להגן על האתר שלך מפני התקפות של בוטים

en: Get notifications if your site goes offline
he_IL: לקבל הודעות כאשר האתר מושבת

en: Enhance your site with dozens of other features
he_IL: לשפר את האתר שלך עם עשרות אפשרויות נוספות

en: High-quality, ad-free video built specifically for WordPress.
he_IL: שירות וידאו באיכות גבוהה ונטול פרסומות שנבנה במיוחד עבור WordPress.

en: Could not set this license key. Please try again.
he_IL: לא ניתן היה להגדיר את מפתח הרישיון. יש לנסות שוב.

en: Profile picture of the connected account
he_IL: תמונת פרופיל של החשבון המחובר

en: Whether or not the post should be treated as a Twitter thread.
he_IL: האם להתייחס לפוסט כשרשור בטוויטר או לא.

en: Anti-Spam
he_IL: מניעת תגובות זבל

en: Jetpack Scan
he_IL: הסריקה של Jetpack

en: Unable to verify your request.
he_IL: אין אפשרות לאמת את הבקשה שלך.

en: Protect
he_IL: הגנה

en: Scan
he_IL: סריקה

en: Invalid user identifier.
he_IL: מזהה משתמש לא חוקי.

en: User not found.
he_IL: המשתמש לא נמצא.

en: Passwords may not contain the character "\".
he_IL: לא ניתן להשתמש בתו "\" בסיסמה.

note: translators: %d is a number of characters in the password.
en: Password must be at least %d characters.
he_IL: הסיסמה חייבת להיות בת %d תווים לפחות.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר לשפר אותה על ידי שילוב של אותיות גדולות וקטנות, או מספרים.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר להגדיר סיסמה חזקה יותר על ידי שימוש בספרות ובאותיות יחדיו.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר לשפר אותה על ידי הזנת תווים מיוחדים כגון !#=?*&.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
he_IL: סיסמה זו נפוצה מאוד. יש לבחור סיסמה קשה יותר לניחוש.

note: translators: %s is the link to the Publicize page in Calypso
en: We've made some updates to Jetpack Social. Please visit the <a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>WordPress.com sharing page</a> to manage your Jetpack Social connections or use the button below.
he_IL: הוספנו כמה עדכונים ל-Jetpack Social. כדאי לבקר ב<a href='%s' class='jptracks' data-jptracks-name='legacy_publicize_settings'>עמוד השיתוף של WordPress.com</a> לניהול החיבורים של Jetpack Social או להשתמש בכפתור שלמטה.

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
he_IL: עליך לאמת שוב את החיבור שלך ל-LinkedIn כדי להמשיך לעבוד - יש לעבור למקטע 'שיתוף' כדי לטפל בנושא.

note: translators: %s is the name of a Jetpack Social service like "LinkedIn"
en: Your %s connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
he_IL: עליך לאמת שוב את החיבור שלך ל-%s כדי להמשיך לעבוד - יש לעבור ל'שיתוף' כדי לטפל בנושא.

en: Go to Sharing settings
he_IL: יש לעבור להגדרות 'שיתוף'

en: Connect social media services to automatically share new posts.
he_IL: חיבור שירותי רשתות חברתיות כדי לשתף פוסטים חדשים באופן אוטומטי.

en: Please select a Facebook Page to publish updates.
he_IL: יש לבחור את דף הפייסבוק שאליו ברצונך לפרסם עדכונים.

en: Sorry, Jetpack Social is not available on your site right now.
he_IL: מצטערים, השירות של Jetpack Social לא זמין באתר שלך כעת.

en: The message to use instead of the title when sharing to Jetpack Social services
he_IL: ההודעה שבה יש להשתמש במקום הכותרת בעת השיתוף דרך השירותים של Jetpack Social

en: Whether to share to this connection
he_IL: האם לשתף את החיבור הזה

en: Whether Jetpack Social has already finished sharing for this post
he_IL: האם השירות של Jetpack Social סיים לשתף את הפוסט הנוכחי

en: Whether `enable` can be changed for this post/connection
he_IL: האם אפשר לשנות את האפשרות 'הפעלה' בפוסט/בחיבור הזה

en: Sorry, you are not allowed to access Jetpack Social data for this post.
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאות לגשת לנתונים של Jetpack Social בפוסט הזה.

en: Username of the connected account
he_IL: שם משתמש לחשבון המחובר

en: Jetpack is already connected.
he_IL: Jetpack כבר מחובר.

en: Valid user is required.
he_IL: יש להוסיף משתמש תקף.

en: A non-empty nonce must be supplied.
he_IL: יש לספק nonce שאינו ריק.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
he_IL: לא הייתה אפשרות להביא את האסימון של המשתמש מ-WordPress.com.

note: translators: %s is the link to the support page about using Facebook with Jetpack Social
en: Facebook supports Jetpack Social connections to Facebook Pages, but not to Facebook Profiles. <a href="%s">Learn More about Jetpack Social for Facebook</a>
he_IL: פלטפורמת פייסבוק תומכת בחיבורים של Jetpack Social לדפים בפייסבוק בלבד, לא לפרופילים בפייסבוק. <a href="%s">למידע נוסף בנושא Jetpack Social לפייסבוק</a>

note: translators: %1$s is the link to Facebook documentation to create a page, %2$s is the target of the link
en: <a class="button" href="%1$s" target="%2$s">Create a Facebook page</a> to get started.
he_IL: <a class="button" href="%1$s" target="%2$s">יש ליצור עמוד פייסבוק</a> כדי להתחיל.

en: New owner is not admin
he_IL: הבעלים החדש אינו מנהל מערכת

en: New owner is not connected
he_IL: הבעלים החדש לא מחובר

en: Could not confirm new owner.
he_IL: לא ניתן לאשר את הבעלים החדש.

en: View post
he_IL: הצגגת פוסט

en: View project
he_IL: הצגת פרויקט

note: translators: %1$s is a comma-separated list of services and accounts. Ex. Facebook (@jetpack), Twitter (@jetpack)
en: Post published and sharing on %1$s.
he_IL: הפוסט פורסם והוא משותף באמצעות -%1$s.

note: translators: %1$s is a comma-separated list of services and accounts. Ex. Facebook (@jetpack), Twitter (@jetpack)
en: Post published, sending emails to subscribers and sharing post on %1$s.
he_IL: הפוסט פורסם, הודעת האימייל נשלחת למנויים לעדכונים והפוסט משותף באמצעות %1$s.

note: translators: %1$s is a comma-separated list of services and accounts. Ex. Facebook (@jetpack), Twitter (@jetpack)
en: Project published and sharing project on %1$s.
he_IL: הפרויקט פורסם והוא משותף באמצעות %1$s.

en: Valid user is required
he_IL: יש להוסיף משתמש תקף

note: translators: "%s" is the name of a paramter. It can be either "secret_1" or "state".
en: The required "%s" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "%s" הנדרש חסר.

en: There was an issue validating this request.
he_IL: נתקלנו בבעיה באימות הבקשה.

en: The required "local_user" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "local_user" הנדרש חסר.

en: Unknown Plugin Update Failure
he_IL: עדכון תוסף לא ידוע נכשל

en: You are not allowed to install plugins on this site.
he_IL: אין לך הרשאות להתקין תוספים.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
he_IL: אין לך הרשאות להפעיל תוספים באתר זה.

en: Unable to fetch the requested data.
he_IL: אין אפשרות להביא את הנתונים שביקשת.

en: Your site is not connected to Jetpack.
he_IL: האתר שלך לא מחובר ל-Jetpack.

en: There was an unspecified error registering the site
he_IL: אירעה שגיאה לא מוגדרת ברישום האתר

en: Share to my <strong>Facebook Page</strong>:
he_IL: שיתוף אל <strong>הדף שלי בפייסבוק</strong>:

en: Share to my <strong>Tumblr blog</strong>:
he_IL: שיתוף אל <strong>הבלוג שלי ב-Tumblr</strong>:

note: Translators: placeholder is a URL to a Settings page.
en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
he_IL: שירות Jetpack לא מחובר. לחיבור Jetpack, יש לגשת לאזור <a href='%s'>הגדרות</a>.

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
he_IL: סיומת XML של PHP אינה זמינה. לפי Jetpack, נדרשת סיומת XML כדי ליצור תקשורת עם WordPress.com. יש לפנות לספקית האחסון שלך כדי לאפשר סיומות XML של PHP.

en: This request method is not supported.
he_IL: שיטת בקשה זו אינה נתמכת.

en: This request method does not support body parameters.
he_IL: שיטת בקשה זו אינה תומכת בפרמטרי גוף.

en: The request is not signed correctly.
he_IL: הבקשה נחתמה באופן שגוי.

note: translators: %d is an integer indicating the number of minutes.
en: Every %d minutes
he_IL: כל %d דקות

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
he_IL: הסנכרון נחסם ב-WordPress.com משום שהוא עלול לגרום לבעיית זהות

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
he_IL: מנהל מערכת באתר זה מורשה לבטל 'מצב בטוח' ב-Jetpack.

note: translators: %s: URL to parse.
en: Cannot parse URL %s
he_IL: לא ניתן לזהות את כתובת ה-URL %s

note: translators: %s: Site URL.
en: Yes. <a href="%1$s">%2$s</a> is replacing <a href="%3$s">%4$s</a>. I would like to migrate my stats and subscribers from <a href="%3$s">%4$s</a> to <a href="%1$s">%2$s</a>.
he_IL: כן. <a href="%1$s">%2$s</a> יחליף את <a href="%3$s">%4$s</a>. ברצוני להעביר את הנתונים הסטטיסטיים ואת המנויים שלי מ-<a href="%3$s">%4$s</a> אל <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Migrate Stats &amp; Subscribers
he_IL: העברת נתונים סטטיסטיים ומנויים

note: translators: %s: Site URL.
en: No. <a href="%1$s">%2$s</a> is a new and different website that's separate from <a href="%3$s">%4$s</a>. It requires  a new connection to WordPress.com for new stats and subscribers.
he_IL: לא. <a href="%1$s">%2$s</a> הוא אתר חדש ושונה שאינו קשור אל <a href="%3$s">%4$s</a>. הפעולה כרוכה  בחיבור חדש אל WordPress.com כדי לקבל נתונים סטטיסטיים ומנויים חדשים.

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
he_IL: התחלה חדשה ויצירת חיבור חדש

note: translators: %s: Safe mode docs URL.
en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
he_IL: לא ברור לך מה צריך לעשות? <a href="%1$s">לרשותך פרטים נוספים על 'מצב בטוח' ב-Jetpack</a>

note: translators: %s: Safe mode docs URL.
en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
he_IL: Jetpack עבר ל'מצב בטוח'. מידע נוסף על <a href="%1$s">מצב בטוח</a>.

note: translators: %s: Safe mode docs URL.
en: Please confirm Safe Mode or fix the Jetpack connection. Select one of the options below or <a href="%1$s">learn more about Safe Mode</a>.
he_IL: נא לאשר 'מצב בטוח' או לטפל בחיבור של Jetpack. יש לבחור באחת מהאפשרויות הבאות או <a href="%1$s">לקבל מידע נוסף על 'מצב בטוח'</a>.

note: translators: %s: Site URL.
en: Is this website a temporary duplicate of <a href="%1$s">%2$s</a> for the purposes of testing, staging or development? If so, we recommend keeping it in Safe Mode.
he_IL: האם אתר אינטרנט זה הוא כפיל זמני של <a href="%1$s">%2$s</a> לצורך בדיקה, הכנה או פיתוח? אם כן, אנו ממליצים להשאיר אותו ב'מצב בטוח'.

en: Confirm Safe Mode
he_IL: אישור 'מצב בטוח'

note: translators: %s: Site URL.
en: If this is a separate and new website, or the new home of <a href="%1$s">%2$s</a>, we recommend turning Safe Mode off, and re-establishing your connection to WordPress.com.
he_IL: אם מדובר באתר אינטרנט חדש ונפרד או אם מדובר בבית החדש של <a href="%1$s">%2$s</a>, מומלץ לבטל את 'מצב בטוח' וליצור מחדש את החיבור אל WordPress.com.

en: Fix Jetpack's Connection
he_IL: טיפול בבעיה בחיבור Jetpack

note: translators: %s: Site URL.
en: Is %1$s the new home of %2$s?
he_IL: האם %1$s הוא הבית החדש של %2$s?

en: Jetpack Safe Mode
he_IL: 'מצב בטוח' ב-Jetpack

en: Something went wrong:
he_IL: משהו השתבש:

en: Try Again
he_IL: יש לנסות שוב

note: translators: %s: Safe mode docs URL and site URL.
en: Jetpack has been placed into <a href="%1$s">Safe mode</a> because we noticed this is an exact copy of <a href="%2$s">%3$s</a>.
he_IL: Jetpack הועבר ל<a href="%1$s">מצב בטוח</a> משום שהבחנו כי מדובר בעותק מדויק של <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: Could not confirm safe mode.
he_IL: אי אפשר לאשר 'מצב בטוח'.

en: Could not delete sync error option.
he_IL: לא ניתן למחוק אפשרות 'שגיאת סינכרון'.

en: Could not confirm migration.
he_IL: לא ניתן לאשר את ההעברה.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
he_IL: אין לך הרשאות משתמש מתאימות לביצוע פעולה זו.
    			יש לפנות אל מנהל האתר אם לדעתך זו טעות.

note: translators: %s: The literal parameter name. Should not be translated.
en: %s must be a string.
he_IL: %s חייב להיות מחרוזת.

en: Every minute
he_IL: כל דקה

en: Social
he_IL: חברתי

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
he_IL: אם אין לכם עדיין חשבון ב- WordPress.com אתם יכולים ליצור אחד בחינם תוך כמה שניות.

en: Link account with WordPress.com
he_IL: קשרו את החשבון עם WordPress.com

note: translators: %s is the name of the blog
en: To use Jetpack Social, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
he_IL: כדי להשתמש ב-Jetpack Social, עליך לקשר את החשבון של %s לחשבון ה- WordPress.com שלך באמצעות הקישור שלמטה.

note: translators: %s is the name of the Jetpack Social service (e.g. Facebook, Twitter)
en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
he_IL: אירעה בעיה בחיבור ל-%s כדי ליצור חיבור מורשה. נסה שוב עוד מעט.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
he_IL: בוצעה בקשה לא תקינה. בדרך כלל הכוונה היא שמשהו הפריע לבקשה או שיבש אותה בדרך מהשרת שלכם לשרת של ג'טפק. נסו שוב וראו אם זה יעבוד הפעם.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
he_IL: לא הצלחנו לוודא שהשרת שלכם מייצר בקשת הרשאה. נסו שוב בבקשה וודאו ששום דבר לא מפריע לבקשות מהשרת שלכם להגיע לשרת של Jetpack.

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Jetpack Social again.
he_IL: הבקשה שלך לא כללה נתון של blog_id. כדאי לנסות לנתק את Jetpack מ-WordPress.com ולחבר את השירות בחזרה. לאחר שביצעת את הפעולה, יש לחבר את Jetpack Social שוב.

note: translators: %s is the URL of the Jetpack admin page
en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
he_IL: לא נכלל מידע משתמש בבקשתך. ודא שחשבון המשתמש שלך מחובר ל-Jetpack. חבר את חשבון המשתמש שלך על-ידי מעבר ל<a href="%s">עמוד Jetpack</a> ב-wp-admin.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
he_IL: משהו שלא היה צריך לקרות אף פעם קרה. מצערים על זה. אם תנסו שוב אולי זה יעבוד.

en: There was a problem connecting with Jetpack Social. Please try again in a moment.
he_IL: הייתה בעיה להתחבר אל Jetpack Social. כדאי להמתין רגע ולנסות שוב.

note: translators: %s is the name of the error
en: Error code: %s
he_IL: שגיאת קוד: %s

en: That connection has been removed.
he_IL: החיבור הוסר.

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
note: translators: %s is the name of a social media service
en: Refresh connection with %s
he_IL: רענן חיבור עם %s

en: This connection is working correctly.
he_IL: החיבור פעיל כראוי.

en: Custom Message:
he_IL: הודעה מותאמת אישית:

en: Not Connected
he_IL: לא מחובר

en: Connect to
he_IL: התחבר אל

note: translators: %s is the name of a Publicize service such as "LinkedIn"
en: Connect and share your posts on %s
he_IL: התחבר ושתף את הרשומות שלך ב-%s

en: Sharing Settings
he_IL: הגדרות שיתוף

en: Sharing
he_IL: שיתוף

en: OK
he_IL: אישור

note: translators: %s is an error message string
en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי השגיאה: מזהה Jetpack ריק. אין לפרסם ברבים הודעת שגיאה זו! %s

note: translators: %s is an error message string
en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack אינו סקלרי. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

note: translators: %s is an error message string
en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack מתחיל במספר. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: The WP.com user ID of the connected user
he_IL: זיהוי משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com username of the connected user
he_IL: שם משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com user email of the connected user
he_IL: האימייל של משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The number of sites of the connected WP.com user
he_IL: מספר האתרים של משתמש WP.com המחובר

en: Jetpack Plugin Version
he_IL: גירסת התוסף Jetpack

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
he_IL: מזהה בלוג ID/WP.com של סביבת אתר זה

en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

en: There was an error installing your plugin
he_IL: ארעה שגיאה בהתקנת התוסף

en: An unknown error occurred during installation
he_IL: ארעה שגיאה במהלך ההתקנה

en: Activate
he_IL: הפעלה

note: translators: "Edit" action on a Tumblr post
en: Edit
he_IL: עריכה

note: translators: Default description for a Facebook post
en: Visit the post for more.
he_IL: בקר ברשומה לפרטים נוספים.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: My Jetpack
he_IL: Jetpack שלי

en: Search
he_IL: חיפוש

note: translators: %s is a command like "prompt"
en: %s is not a valid command.
he_IL: %s היא לא פקודה קיימת.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
he_IL: מנהל הבלוג חייב להגדיר את החיבור ל-Jetpack.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
he_IL: צריך לבצע הרשמה של ה-Jetpack שלך לפני שאתה מחבר אותו.

note: translators: Error description string.
en: Error Details: %s
he_IL: פרטים שגויים: %s

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא ריק.

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא נמצא במערך אסור.

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא משתמש בדומיין עילי לא תקף.

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא תת-דומיין של WordPress.com.

en: Supports 38 languages
he_IL: תמיכה ב-38 שפות

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Ad-free and customizable player
he_IL: נגן נטול פרסומות וניתן להתאמה אישית
