Plugins - Jetpack Protect - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (297 entries)

en: %s Back
he_IL: %s חזרה

en: %s Get help unlocking your site
he_IL: %s קבלת עזרה בחיבור האתר שלך

en: %s is not a valid command.
he_IL: %s היא לא פקודה קיימת.

en: %s must be a non-negative integer.
he_IL: %s חייב להיות מספר שלם לא שלילי.

en: %s must be a string.
he_IL: %s חייב להיות מחרוזת.

en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
he_IL: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>למידע נוסף</a> לגבי בעלות על חיבור ומה יהיה הנזק אם לא תהיה לך בעלות.

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
he_IL: <p>כתובת ה-IP שלך, <code>%2$s</code>, סומנה בשל הפרות אבטחה אפשריות. אפשר לבטל את נעילת ההתחברות שלך על ידי שליחה של קישור מיוחד באימייל. <a href="%3$s">מידע נוסף</a></p>

en: A non-empty nonce must be supplied.
he_IL: יש לספק nonce שאינו ריק.

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activated
he_IL: הופעל

en: Activating
he_IL: מפעיל

en: Activation failed. Plugin is not installed
he_IL: ההפעלה נכשלה. התוסף לא מותקן

en: All of your contacts in one place. Build better relationships with your customers and clients.
he_IL: כל אנשי הקשר שלך במקום אחד. לבנות מערכת יחסים חזקה יותר עם הלקוחות שלך.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
he_IL: מנהל הבלוג חייב להגדיר את החיבור ל-Jetpack.

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
he_IL: מנהל מערכת באתר זה מורשה לבטל 'מצב בטוח' ב-Jetpack.

en: An unknown error occurred during installation
he_IL: ארעה שגיאה במהלך ההתקנה

en: Anti-Spam
he_IL: מניעת תגובות זבל

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Advanced stats
he_IL: נתונים סטטיסטיים מתקדמים

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Block spam without CAPTCHAs
he_IL: לחסום תגובות זבל ללא שימוש ב-CAPTCHA

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Comment and form spam protection
he_IL: הגנה מפני תגובות זבל בתגובות ובטפסים

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Powered by Akismet
he_IL: מופעל על ידי Akismet

en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
he_IL: כמו תמיד, אפשר <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו</a> אם יש לך שאלות.

en: Automatic scanning and one-click fixes keep your site one step ahead of security threats and malware.
he_IL: הודות לסריקות אוטומטיות ולתיקונים בלחיצה אחת, האתר שלך תמיד נמצא מעבר להישג ידם של איומי אבטחה ותוכנות זדוניות.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: * Subject to your usage and storage limit.
he_IL: * מותנה בשימוש ובמגבלת האחסון שלך.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

[ctx: Backup Product Feature]
en: 10GB of backup storage
he_IL: שטח אחסון לגיבוי של 10‎ GB

[ctx: Backup Product Feature]
en: 30-day archive & activity log*
he_IL: ארכיון ויומן פעילות ל-30 ימים*

[ctx: Backup Product Feature]
en: One-click restores
he_IL: שחזורים בלחיצה אחת

[ctx: Backup Product Feature]
en: Real-time cloud backups
he_IL: גיבויים בזמן אמת לענן

en: Basic tools for a successful site
he_IL: כלים בסיסיים לאתר מוצלח

en: Blog is already registered
he_IL: הבלוג כבר רשום

en: Brute Force Protection cannot keep your site secure
he_IL: האפשרות 'הגנה מפני ניחוש סיסמה' לא יכולה להגן על האתר שלך

en: Brute force protection could not be activated.
he_IL: לא היה ניתן להפעיל את ההגנה מפני ניחוש סיסמה.

en: Brute force protection could not be deactivated.
he_IL: לא היה ניתן להשבית את ההגנה מפני ניחוש סיסמה.

en: Cannot parse URL %s
he_IL: לא ניתן לזהות את כתובת ה-URL %s

en: Cannot use global flag on non-multisites
he_IL: לא ניתן להשתמש בסימון גלובלי באתרים שאינם חלק מרשת

en: Check plugin and theme version status
he_IL: לבדוק את המצב של התוסף והגרסה של ערכת עיצוב

en: Check your site performance
he_IL: לבדוק את הביצועים של האתר שלך

en: Column mappings
he_IL: מיפוי טורים

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
he_IL: רשימה המופרדת בפסיקים של שדות נוספים שיש לכלול במצב.

en: Comment IDs to include in Full Sync
he_IL: מזהיי תגובות שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Comprehensive site security, including VaultPress Backup, Scan, and Akismet Anti-spam.
he_IL: אבטחת אתרים מקיפה, כולל סריקה וגיבוי באמצעות VaultPress Backup ומניעת תגובות זבל באמצעות Akismet Anti-spam.

en: Confirm Safe Mode
he_IL: אישור 'מצב בטוח'

en: Connect to WordPress.com
he_IL: התחבר אל WordPress.com

en: Connect with your people
he_IL: להתחבר לאנשים שלך

en: Continue &rarr;
he_IL: המשך &larr;

en: Could not confirm migration.
he_IL: לא ניתן לאשר את ההעברה.

en: Could not confirm new owner.
he_IL: לא ניתן לאשר את הבעלים החדש.

en: Could not confirm safe mode.
he_IL: אי אפשר לאשר 'מצב בטוח'.

en: Could not delete sync error option.
he_IL: לא ניתן למחוק אפשרות 'שגיאת סינכרון'.

en: Could not set this license key. Please try again.
he_IL: לא ניתן היה להגדיר את מפתח הרישיון. יש לנסות שוב.

en: Daily automatic scans
he_IL: סריקות יומית באופן אוטומטי

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Data Modules that should be included in Full Sync
he_IL: מודולי נתונים שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Do we want the checksum or object ids.
he_IL: האם אנחנו רוצים את סיכום הביקורת או מזהיי אובייקטים.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא תת-דומיין של WordPress.com.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא ריק.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא נמצא במערך אסור.

en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
he_IL: הדומיין `%1$s` נכשל בבדיקה is_usable_domain מכיוון שהוא משתמש בדומיין עילי לא תקף.

en: Easy to navigate and use
he_IL: ניווט ושימוש קל

en: Enable improvements in one click
he_IL: להפעיל את השיפורים בלחיצה אחת

en: End ID for the histogram
he_IL: מזהה סיום להיסטוגרמה

en: Enhance your site with dozens of other features
he_IL: לשפר את האתר שלך עם עשרות אפשרויות נוספות

en: Error Details: %s
he_IL: פרטים שגויים: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack מתחיל במספר. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי השגיאה: מזהה Jetpack ריק. אין לפרסם ברבים הודעת שגיאה זו! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
he_IL: פרטי שגיאה: מזהה Jetpack אינו סקלרי. אין לפרסם בפומבי הודעת שגיאה זו! %s

en: Error activating Jetpack module
he_IL: שגיאה בהפעלת מודול Jetpack

en: Error activating Jetpack plugin
he_IL: שגיאה בהפעלת תוסף Jetpack

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
he_IL: שגיאה בהתחברות אל WordPress.com. קוד: %1$s, %2$s

en: Every %d minutes
he_IL: כל %d דקות

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
he_IL: כל אתר Jetpack צריך לפחות מנהל מערכת אחד מחובר כדי שהתכונות יעבדו כראוי. יש להתחבר לחשבון שלך ב-WordPress.com באמצעות הכפתור בהמשך. לאחר ההתחברות, ניתן לרענן את העמוד הזה כדי להציג את האפשרות לשינוי הבעלות על החיבור.

en: Every minute
he_IL: כל דקה

en: Expecting an array
he_IL: מצפה למערך

en: Extras
he_IL: תוספות

en: Failed to attach your Jetpack license(s). Please try reconnecting Jetpack.
he_IL: צירוף הרישיונות של Jetpack נכשל. יש לנסות לחבר את Jetpack מחדש.

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
he_IL: לא ניתן היה לנתק את האתר כי נראה שהוא כבר מנותק.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
he_IL: לא הייתה אפשרות להביא את האסימון של המשתמש מ-WordPress.com.

en: Fix Jetpack's Connection
he_IL: טיפול בבעיה בחיבור Jetpack

en: Fully integrated with WordPress & WooCommerce
he_IL: משולב באופן מלא עם WordPress ו-WooCommerce

en: Get notifications if your site goes offline
he_IL: לקבל הודעות כאשר האתר מושבת

en: Help them find what they need
he_IL: עזור להם למצוא את מה שהם צריכים

en: Help your site visitors find answers instantly so they keep reading and buying. Great for sites with a lot of content.
he_IL: באפשרותך לעזור למבקרים באתר שלך למצוא תשובות באופן מיידי כדי שימשיכו לקרוא ולקנות בו. מומלץ לאתרים עם המון תוכן.

en: High quality, ad-free video
he_IL: וידאו באיכות גבוהה ללא פרסומות

en: High-quality, ad-free video built specifically for WordPress.
he_IL: שירות וידאו באיכות גבוהה ונטול פרסומות שנבנה במיוחד עבור WordPress.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
he_IL: אם להמיר שדות טקסט ל-latin1 בחישוב 'checksum'.

en: If this is a separate and new website, or the new home of <a href="%1$s">%2$s</a>, we recommend turning Safe Mode off, and re-establishing your connection to WordPress.com.
he_IL: אם מדובר באתר אינטרנט חדש ונפרד או אם מדובר בבית החדש של <a href="%1$s">%2$s</a>, מומלץ לבטל את 'מצב בטוח' וליצור מחדש את החיבור אל WordPress.com.

en: Important notice about your Jetpack connection:
he_IL: הודעה חשובה לגבי החיבור שלך ל-Jetpack:

en: Indicates from what plugin the request is coming from
he_IL: הנתון מציין מאיזה תוסף הבקשה הגיעה

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
he_IL: מציין היכן פעולת הרישום הופעלה לצורך מעקב/פילוח

en: Infinitely customizable with integrations and extensions
he_IL: ניתן להתאמה אישית ללא הגבלה עם שילובים והרחבות

en: Instant search and indexing
he_IL: חיפוש ורישום בארכיון באופן מיידי

en: Instant speed and SEO
he_IL: מהירות מיידית ו-SEO

en: Invalid Registration State
he_IL: מצב רישום לא חוקי

en: Invalid blog token
he_IL: אסימון לא חוקי לבלוג

en: Invalid mode: %1$s. Expected "silent" or "normal".
he_IL: מצב לא תקין: ⁦%1$s⁩. צפוי 'שקט' או 'רגיל'.

en: Invalid token for user %d
he_IL: אסימון לא חוקי למשתמש %d

en: Invalid user id is provided
he_IL: ניתן מזהה משתמש לא תקף

en: Invalid user identifier.
he_IL: מזהה משתמש לא חוקי.

en: Invalid user token is provided
he_IL: ניתן אסימון משתמש לא תקף

en: Is %1$s the new home of %2$s?
he_IL: האם %1$s הוא הבית החדש של %2$s?

en: Is connection owner
he_IL: בעלי החיבור

en: Is this website a temporary duplicate of <a href="%1$s">%2$s</a> for the purposes of testing, staging or development? If so, we recommend keeping it in Safe Mode.
he_IL: האם אתר אינטרנט זה הוא כפיל זמני של <a href="%1$s">%2$s</a> לצורך בדיקה, הכנה או פיתוח? אם כן, אנו ממליצים להשאיר אותו ב'מצב בטוח'.

en: Jetpack Boost gives your site the same performance advantages as the world’s leading websites, no developer required.
he_IL: השירות של Jetpack Boost מעניק לאתר שלך את אותם יתרונות לביצועים שמהם נהנים האתרים המובילים בעולם, ללא צורך בעבודה של מפתחים.

en: Jetpack Extras
he_IL: תוספות של Jetpack

en: Jetpack Plugin Version
he_IL: גירסת התוסף Jetpack

en: Jetpack Safe Mode
he_IL: 'מצב בטוח' ב-Jetpack

en: Jetpack Scan
he_IL: הסריקה של Jetpack

en: Jetpack WAF failed to fully deactivate.
he_IL: ההשבתה של Jetpack WAF לא הושלמה.

en: Jetpack WAF has been deactivated.
he_IL: Jetpack WAF הושבת.

en: Jetpack WAF has successfully been setup.
he_IL: ההגדרה ש Jetpack WAF הושלמה בהצלחה.

en: Jetpack WAF is running in "%1$s" mode.
he_IL: שירות Jetpack WAF פועל במצב '⁦%1$s⁩'.

en: Jetpack WAF mode switched to "%1$s".
he_IL: המצב של Jetpack WAF הוחלף אל '⁦%1$s⁩'.

en: Jetpack WAF rules file failed to generate: %1$s
he_IL: יצירת קובץ הכללים של Jetpack WAF נכשלה: ⁦%1$s⁩

en: Jetpack WAF rules successfully created to: "%1$s".
he_IL: הכללים של Jetpack WAF נוצרו בהצלחה אל: "⁦%1$s⁩".

en: Jetpack doesn't have a connected owner.
he_IL: ל-Jetpack אין בעלים מחוברים.

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
he_IL: ל-Jetpack הייתה בעיה בשמירה של האפשרויות (cannot_save_secrets). אנחנו מציעים ליצור קשר עם ספקית האחסון שלך ולבקש עזרה בבדיקה אם ניתן לערוך את טבלת האפשרויות באתר שלך.

en: Jetpack has been placed into <a href="%1$s">Safe mode</a> because we noticed this is an exact copy of <a href="%2$s">%3$s</a>.
he_IL: Jetpack הועבר ל<a href="%1$s">מצב בטוח</a> משום שהבחנו כי מדובר בעותק מדויק של <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
he_IL: Jetpack עבר ל'מצב בטוח'. מידע נוסף על <a href="%1$s">מצב בטוח</a>.

en: Jetpack has locked your site's login page.
he_IL: ג'טפק נעל את עמוד הלוגין שלכם.

en: Jetpack is already connected.
he_IL: Jetpack כבר מחובר.

[ctx: Jetpack product name]
en: Security
he_IL: אבטחה

en: Last heartbeat sent at: %s
he_IL: פעימת הלב האחרונה נרשמה במועד: %s

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: License attach request failed.
he_IL: הבקשה לצרף את הרישיון נכשלה.

en: Login Blocked by Jetpack
he_IL: ההתחברות נחסמה על-ידי Jetpack

en: Manage billing and create invoices
he_IL: לנהל חיובים וליצור חשבוניות

en: Manage unlimited contacts
he_IL: לנהל אנשי קשר ללא הגבלה

en: Measure your impact with beautiful stats
he_IL: למדוד את ההשפעה עם נתונים סטטיסטיים שמוצגים בצורה יפה

en: Migrate Stats &amp; Subscribers
he_IL: העברת נתונים סטטיסטיים ומנויים

en: Missing parameter "last_detached_count".
he_IL: פרמטר חסר של "last_detached_count".

en: My Jetpack
he_IL: Jetpack שלי

en: My Jetpack dashboard
he_IL: לוח הבקרה שלי ב-Jetpack

en: Name of Sync module
he_IL: שם מודול הסנכרון

en: Name of Sync module.
he_IL: שם מודול הסנכרון.

en: Name of Sync queue.
he_IL: שם תור הסנכרון.

en: Never lose a word, image, page, or time worrying about your site with automated backups & one-click restores.
he_IL: בזכות גיבויים אוטומטיים ושחזורים בלחיצה אחת, כל המילים, התמונות והעמודים שלך תמיד נשמרים ואין צורך לדאוג שהאתר תקין.

en: New Sync health status
he_IL: מצב חדש של תקינות הסנכרון

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
he_IL: שירות חדש בחינם: הצגת תעריפי המשלוחים של Canada Post עבור החנות שלך!

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
he_IL: שירות חדש בחינם: הצגת תעריפי המשלוחים של USPS עבור החנות שלך! הטבה נוספת: הדפסת תוויות משלוח ישירות ב-WooCommerce.

en: New owner
he_IL: בעלים חדשים

en: New owner is not admin
he_IL: הבעלים החדש אינו מנהל מערכת

en: New owner is not connected
he_IL: הבעלים החדש לא מחובר

en: New owner is same as existing owner
he_IL: הבעלים החדשים זהים למשתמש הקיים

en: New user token
he_IL: אסימון משתמש חדש

en: No API key
he_IL: אין מפתח API

en: No blog token found
he_IL: לא נמצא אסימון לבלוג

en: No primary user defined
he_IL: לא הוגדר משתמש ראשי

en: No reply from Jetpack servers
he_IL: אין תשובה משרתי Jetpack

en: No token for user %d
he_IL: אין אסימון למשתמש %d

en: No user tokens found
he_IL: לא נמצא אסימון למשתמש

en: No valid event name or type.
he_IL: לא נמצאו סוגים או שמות חוקיים לאירוע.

en: No. <a href="%1$s">%2$s</a> is a new and different website that's separate from <a href="%3$s">%4$s</a>. It requires  a new connection to WordPress.com for new stats and subscribers.
he_IL: לא. <a href="%1$s">%2$s</a> הוא אתר חדש ושונה שאינו קשור אל <a href="%3$s">%4$s</a>. הפעולה כרוכה  בחיבור חדש אל WordPress.com כדי לקבל נתונים סטטיסטיים ומנויים חדשים.

en: Number of histogram buckets.
he_IL: מספר הסלים בהיסטוגרמה.

en: Object Type
he_IL: סוג אובייקט

en: Objects Identifiers
he_IL: מזהיי אובייקטים

en: One of your IP addresses was not valid.
he_IL: אחת מכתובות ה-IP שלך לא הייתה תקפה.

en: Only one mode may be specified.
he_IL: אפשר לציין רק מצב אחד.

en: Only super admins can edit the global allow list
he_IL: רק מנהלי מערכת בכירים יכולים לערוך את רשימת הכתובות שמותרות הגלובלית

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
he_IL: אופס, זו כנראה לא כתובת האימייל הנכונה. יש לנסות שוב!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
he_IL: אופס, לא הצלחנו למצוא משתמש עם כתובת האימייל שציינת. יש לנסות שוב!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
he_IL: אופס, לא הצלחנו לאמת את אסימון השחזור.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
he_IL: אופס, לא הצלחנו לשלוח לך הודעת שחזור לאימייל. יש לנסות שוב.

en: Over 20,000 listed vulnerabilities
he_IL: מעל 20,000 נקודות תורפה רשומות

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
he_IL: סיומת XML של PHP אינה זמינה. לפי Jetpack, נדרשת סיומת XML כדי ליצור תקשורת עם WordPress.com. יש לפנות לספקית האחסון שלך כדי לאפשר סיומות XML של PHP.

en: Password must be at least %d characters.
he_IL: הסיסמה חייבת להיות בת %d תווים לפחות.

en: Passwords may not contain the character "\".
he_IL: לא ניתן להשתמש בתו "\" בסיסמה.

en: Please confirm Safe Mode or fix the Jetpack connection. Select one of the options below or <a href="%1$s">learn more about Safe Mode</a>.
he_IL: נא לאשר 'מצב בטוח' או לטפל בחיבור של Jetpack. יש לבחור באחת מהאפשרויות הבאות או <a href="%1$s">לקבל מידע נוסף על 'מצב בטוח'</a>.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot. Once you solve it, you will need to log in again.
he_IL: נבקש ממך לפתור בעיית חשבון זו כדי להוכיח שאינך רובוט. לאחר פתרון הבעיה, יהיה עליך להתחבר שוב.

en: Post IDs to include in Full Sync
he_IL: מזהיי פוסטים שיש לכלול בסנכרון מלא

en: Post to social networks
he_IL: פרסום ברשתות החברתיות

en: Powerful filtering
he_IL: סינון עוצמתי

en: Product slug
he_IL: מזהה כתובת של מוצר

en: Production action to execute
he_IL: פעולת הפקה לביצוע

en: Promote your content on social media by automatically publishing when you publish on your site.
he_IL: ניתן לקדם את התוכן של ברשתות החברתיות באמצעות פרסום אוטומטי ברשתות החברתיות בעת הפרסום באתר שלך.

en: Protect
he_IL: הגנה

en: Protect your site against bot attacks
he_IL: להגן על האתר שלך מפני התקפות של בוטים

en: Protect your site and scan for security vulnerabilities listed in our database.
he_IL: להגן על האתר שלך ולסרוק נקודות תורפה באבטחה הרשומות בבסיס הנתונים שלנו.

en: Protect your site and scan for security vulnerabilities.
he_IL: להגן על האתר שלך ולסרוק נקודות תורפה באבטחה.

en: Prove your humanity
he_IL: הוכחה שאינך רובוט

en: Reach your audience on social media
he_IL: להגיע לקהל שלך ברשתות החברתיות

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
he_IL: הוראות השחזור נשלחו לכתובת %s. יש לבדוק כעת את תיבת הדואר הנכנס שלך!

en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
he_IL: הבקשה של user_id ⁦%1$d⁩ לא תואמת לאסימון user_id %2$d

en: Rules updated succesfully
he_IL: הכללים עודכנו בהצלחה

en: Save every change
he_IL: לשמור את כל השינויים

en: Save time and get better responses by automatically blocking spam from your comments and forms.
he_IL: אפשר לחסוך זמן ולקבל תגובות טובות יותר על ידי חסימה אוטומטית של תגובות זבל מהתגובות ומהטפסים באתר.

en: Scan
he_IL: סריקה

[ctx: Scan Product Feature]
en: Access to latest Firewall rules
he_IL: לגשת לכללי חומת האש העדכניים ביותר

[ctx: Scan Product Feature]
en: Automated daily scanning
he_IL: סריקה אוטומטית יומית

[ctx: Scan Product Feature]
en: Instant email notifications
he_IL: התראות מיידיות באימייל

[ctx: Scan Product Feature]
en: One-click fixes for most issues
he_IL: פתרונות בלחיצה אחת לרוב הבעיות

en: Schedule publishing
he_IL: תזמון מועד לפרסום

en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
he_IL: קובץ ה-Script "%s" תלוי בנתון wp-i18n אבל לא מציין את "textdomain"

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Secret mismatch
he_IL: אי התאמה של קוד סודי

en: Secure and speed up your site for free with Jetpack's powerful WordPress tools.
he_IL: לאבטח ולהאיץ את האתר בחינם עם כלי העבודה העוצמתיים של Jetpack ב-WordPress.

en: Security
he_IL: אבטחה

[ctx: Security Product Feature]
en: Automated real-time malware scan
he_IL: סריקה אוטומטית בזמן אמת לאיתור תוכנות זדוניות

[ctx: Security Product Feature]
en: Comment & form spam protection
he_IL: הגנה מפני תגובות זבל בתגובות ובטפסים

[ctx: Security Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
he_IL: תיקונים בלחיצה אחת לרוב האיומים

[ctx: Security Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 10GB storage
he_IL: גיבויים בזמן אמת לענן עם שטח אחסון של ‎10 GB‎

en: Send email
he_IL: שלח אימייל

en: Set new connection owner
he_IL: הגדרת בעלות חדשה על החיבור

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
he_IL: ההגדרה לערך 'false' תפעיל את תהליך ההתנקות של האתר.

en: Shared Salt to use when generating checksum
he_IL: מלח (Salt) משותף לשימוש בעת יצירת סיכום ביקורת

en: Should only range endges be returned
he_IL: צריך להחזיר טווח שוליים בלבד

en: Site is not connected
he_IL: האתר לא מחובר

en: Size of batches
he_IL: גודל האצוות

en: Social
he_IL: חברתי

en: Something went wrong. Please try again.
he_IL: משהו השתבש. יש לנסות שוב.

en: Something went wrong:
he_IL: משהו השתבש:

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
he_IL: מצטערים, משהו השתבש בחיבור שלך ל-Jetpack.

en: Speed up your site with optimized images
he_IL: להגביר את מהירות האתר עם תמונות ממוטבות

en: Spelling correction
he_IL: תיקון איות

en: Standalone free plugin for those focused on speed
he_IL: תוסף חינמי שניתן להורדה בנפרד לבעלי אתרים שמתמקדים בביצועים מהירים

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
he_IL: התחלה חדשה ויצירת חיבור חדש

en: Start ID for the histogram
he_IL: מזהה התחלה להיסטוגרמה

en: Stay one step ahead of threats
he_IL: להישאר תמיד מעבר להישג ידם של איומי אבטחה

en: Stop comment and form spam
he_IL: למנוע תגובות זבל וספאם בטפסים

en: Strip non-ascii characters?
he_IL: האם להוריד תווים שאינם ascii?

en: Success!
he_IL: הצליח!

en: Supports 38 languages
he_IL: תמיכה ב-38 שפות

en: Supports the major social networks
he_IL: תמיכה ברשתות החברתיות הנפוצות

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
he_IL: הסנכרון בוטל מאחר שחסרה סביבת IXR.

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
he_IL: הסנכרון נחסם ב-WordPress.com משום שהוא עלול לגרום לבעיית זהות

en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
he_IL: יש לרשום כינויים של Textdomain לפני רכיב ה-Hook של ⁦%1$s⁩. ההודעה הזאת הופעלה על ידי הדומיין ⁦%2$s⁩.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
he_IL: מזהה בלוג ID/WP.com של סביבת אתר זה

en: The WP.com user ID of the connected user
he_IL: זיהוי משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com user email of the connected user
he_IL: האימייל של משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The WP.com username of the connected user
he_IL: שם משתמש WP.com של המשתמש המחובר

en: The following Jetpack licenses are invalid, already in use, or revoked: %s
he_IL: הרישיונות הבאים של Jetpack לא חוקיים, נמצאים כבר בשימוש או בוטלו: %s

en: The isActive argument should be set to false.
he_IL: יש להגדיר את הארגומנט 'isActive' לערך 'false'.

en: The number of sites of the connected WP.com user
he_IL: מספר האתרים של משתמש WP.com המחובר

en: The product argument must be a string.
he_IL: הארגומנט של המוצר חייב להיות מחרוזת.

en: The product class handler is not implemented
he_IL: המטפל בסיווג המוצר לא יושם

en: The recovery token is not valid for this user.
he_IL: אסימון השחזור לא תקף למשתמש זה.

en: The registration nonce
he_IL: מפתח ה-nonce של הרישום

en: The request is not signed correctly.
he_IL: הבקשה נחתמה באופן שגוי.

en: The request method is missing.
he_IL: שיטת הבקשה חסרה.

en: The required "%s" parameter is malformed.
he_IL: הפרמטר "%s" הנדרש לא תקין.

en: The required "%s" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "%s" הנדרש חסר.

en: The required "local_user" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "local_user" הנדרש חסר.

en: The required "nonce" parameter is missing.
he_IL: הפרמטר "nonce" הנדרש חסר.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
he_IL: אירעה שגיאה ביצירת הקשר עם שרתי Jetpack.

en: There was an error installing your plugin
he_IL: ארעה שגיאה בהתקנת התוסף

en: There was an issue validating this request.
he_IL: נתקלנו בבעיה באימות הבקשה.

en: There was an unspecified error registering the site
he_IL: אירעה שגיאה לא מוגדרת ברישום האתר

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
he_IL: סיסמה זו נפוצה מאוד. יש לבחור סיסמה קשה יותר לניחוש.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר לשפר אותה על ידי שילוב של אותיות גדולות וקטנות, או מספרים.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר לשפר אותה על ידי הזנת תווים מיוחדים כגון !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
he_IL: הסיסמה קלה מדי לניחוש: אפשר להגדיר סיסמה חזקה יותר על ידי שימוש בספרות ובאותיות יחדיו.

en: This request method does not support body parameters.
he_IL: שיטת בקשה זו אינה תומכת בפרמטרי גוף.

en: This request method is not supported.
he_IL: שיטת בקשה זו אינה נתמכת.

en: Token for user %d is malformed
he_IL: המבנה של האסימון למשתמש %d לא תקין

en: Try Again
he_IL: יש לנסות שוב

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
he_IL: ה-URI של עמוד המנהל שאליו יש להפנות את המשתמש לאחר תהליך ההתחברות

en: Unable to fetch the products list from WordPress.com
he_IL: אין אפשרות להביא את רשימת המוצרים מ-WordPress.com

en: Unable to fetch the requested data.
he_IL: אין אפשרות להביא את הנתונים שביקשת.

en: Unable to generate waf bootstrap - standalone mode may not work properly: %1$s
he_IL: לא ניתן ליצור אתחול waf – ייתכן שהמצב 'עצמאי' לא יעבוד כראוי: ⁦%1$s⁩

en: Unable to load class %1$s. Please add the package that contains it using composer and make sure you are requiring the Jetpack autoloader
he_IL: אין אפשרות להעלות את הסיווג ⁦%1$s⁩. עליך להוסיף חבילה שמכילה את הסיווג באמצעות מחבר ולוודא שדרשת את הטוען האוטומטי של Jetpack

en: Unable to verify your request.
he_IL: אין אפשרות לאמת את הבקשה שלך.

en: Unknown Plugin Update Failure
he_IL: עדכון תוסף לא ידוע נכשל

en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
he_IL: לא ברור לך מה צריך לעשות? <a href="%1$s">לרשותך פרטים נוספים על 'מצב בטוח' ב-Jetpack</a>

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
he_IL: מזהיי משתמש שיש לכלול בסנכרון מלא או 'התחלתי'

en: User not found.
he_IL: המשתמש לא נמצא.

en: Valid user is required
he_IL: יש להוסיף משתמש תקף

en: Valid user is required.
he_IL: יש להוסיף משתמש תקף.

en: Verification secrets are empty
he_IL: הקודים הסודיים לאימות ריקים

en: Verification secrets are incomplete
he_IL: הקודים הסודיים לאימות לא שלמים

en: Verification secrets not found
he_IL: קודי האימות הסודיים לא נמצאו

en: Verification took too long
he_IL: האימות ארך זמן רב מדי

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: 1TB of storage
he_IL: שטח אחסון בנפח של ‎1 TB

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Ad-free and customizable player
he_IL: נגן נטול פרסומות וניתן להתאמה אישית

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Built into WordPress editor
he_IL: מובנה בעורך של WordPress

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Unlimited users
he_IL: משתמשים ללא הגבלה

en: View Network Admin
he_IL: הצגת מנהל רשת

en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
he_IL: אזהרה! מחיקת הבעלות על החיבור ל-Jetpack ‏(%s) עבור אתר זה עשויה לגרום לאחת מתכונות של Jetpack להפסיק לעבוד אצלך.

en: Yes. <a href="%1$s">%2$s</a> is replacing <a href="%3$s">%4$s</a>. I would like to migrate my stats and subscribers from <a href="%3$s">%4$s</a> to <a href="%1$s">%2$s</a>.
he_IL: כן. <a href="%1$s">%2$s</a> יחליף את <a href="%3$s">%4$s</a>. ברצוני להעביר את הנתונים הסטטיסטיים ואת המנויים שלי מ-<a href="%3$s">%4$s</a> אל <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
he_IL: אין לך הרשאות להפעיל תוספים באתר זה.

en: You are not allowed to install plugins on this site.
he_IL: אין לך הרשאות להתקין תוספים.

en: You are not allowed to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע את הפעולה הזו.

en: You aren’t authorized to do that.
he_IL: אין לך אישור לבצע פעולה זו.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
he_IL: אפשר לבחור אם להעביר את הבעלות על החיבור לאחד ממנהלי מערכת שכבר מחוברים:

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
he_IL: לא ניתן להפעיל את השיטה הזאת עד שהאפשרות Jetpack Config תוגדר

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
he_IL: אין לך הרשאות משתמש מתאימות לביצוע פעולה זו.
    			יש לפנות אל מנהל האתר אם לדעתך זו טעות.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
he_IL: צריך לבצע הרשמה של ה-Jetpack שלך לפני שאתה מחבר אותו.

en: You successfully logged out.
he_IL: התנתקתם בהצלחה.

en: Your API key is invalid
he_IL: מפתח API שלך לא תקף

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
he_IL: כתובת ה-IP (%1$s) שלך סומנה בשל הפרות אבטחה אפשריות.

en: Your answer was incorrect, please try again.
he_IL: התשובה שלך הייתה שגויה, יש לנסות שוב.

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
he_IL: נראה שהחיבור שלך ל-WordPress.com לא תקין. אם יש בעיות בשימוש, כדאי להתחבר מחדש.

en: Your email
he_IL: האימייל שלכם

en: Your installation of Jetpack Protect is incomplete. If you installed Jetpack Protect from GitHub, please refer to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">this document</a> to set up your development environment. Jetpack Protect must have Composer dependencies installed and built via the build command.
he_IL: ההתקנה של Jetpack Protect לא הושלמה. אם התקנת את Jetpack Protect מ-GitHub, כדאי לעיין ב<a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">מסמך זה</a> כדי להגדיר את סביבת הפיתוח שלך. כדי ש-Jetpack Protect יפעל, חייבים להתקין את הרכיבים התלויים של Composer ולבנות אותו באמצעות הפקודה build.

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
he_IL: הבלוג הראשי שלך לא מחובר אל WordPress.com. יש להתחבר כדי לקבל מפתח API.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
he_IL: הסיסמה שלך חלשה מדי: נראה שהוספת מידע אישי שקל לנחש. אנחנו ממליצים לנסות שילוב ייחודי יותר.

en: Your plan does not support %s.
he_IL: התוכנית שלך לא תומכת בשירות של %s.

en: Your site is not connected to Jetpack.
he_IL: האתר שלך לא מחובר ל-Jetpack.
