Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (26 entries)

en: Change settings
he_IL: שינוי הגדרות

en: Default editor for all sites
he_IL: עורך ברירת המחדל עבור כל האתרים

en: Editor Settings
he_IL: הגדרות עורך

en: Default Editor
he_IL: עורך ברירת מחדל

[ctx: Editor Name]
en: Edit (Classic Editor)
he_IL: עריכה (עורך קלאסי)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (Block Editor)
he_IL: עריכה (עורך בלוקים)

[ctx: Editor Name]
en: Block Editor
he_IL: עורך הבלוקים

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
he_IL: העורך הקלאסי

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Block Editor
he_IL: ערוך &#8220;%s&#8221; בעורך הבלוקים

en: The Classic Editor plugin prevents use of the new Block Editor.
he_IL: תוסף העורך הקלאסי מונע את השימוש בעורך התוכן החדש.

en: Switch to Block Editor
he_IL: חזור לעורך הבלוקים

en: Switch to Classic Editor
he_IL: עבור לעורך הקלאסי

en: Allow site admins to change settings
he_IL: אפשר למנהלי האתר לשנות הגדרות

en: Editor
he_IL: עורך

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

en: Allow users to switch editors
he_IL: אפשר למשתמשים לשנות עורכים

en: Default editor for all users
he_IL: עורך ברירת מחדל לכל המשתמשים

en: Change the %1$sClassic Editor settings%2$s.
he_IL: שנה את %1$sהגדרות העורך הקלאסי%2$s.

en: By default the Block Editor is replaced with the Classic Editor and users cannot switch editors.
he_IL: כברירת מחדל עורך הבלוקים מחליף את העורך הקלאסי ומשתמשים לא יכולים להחליף עורכים.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
he_IL: https://he.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
he_IL: מפתחי וורדפרס שנרתמו לפרוייקט

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
he_IL: העורך הקלאסי

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Classic Editor
he_IL: ערוך &#8220;%s&#8221; באמצעות העורך הקלאסי

en: Settings
he_IL: הגדרות

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
he_IL: מאפשר שימוש בעורך הקלאסי של וורדפרס, בעיצוב הישן, מבנה עריכת עמוד / פוסט (הכוללים את עורך הטקסט הקודם, שימוש במטא-בוקס וכו'). תמיכה בתוספים ישנים, בעמוד העריכה.
